#2 Pomoc przy biznesie.Nawiązując do poprzedniego postu, gdzie zdradziłam wam, że mam mały plan (pomysł) na swoją działalność musiałam również sprawdzić, na jakie formy pomocy mogę liczyć. Oczywiście musiałam zaczerpnąć więcej wiedzy o dotacjach. Dotacje unijne  to duża pomoc dla młodych przedsiębiorców. Dzięki dofinansowaniu od Unii możemy szerzej rozwinąć skrzydła, a przede wszystkim zrobić to szybciej.

Przypuszczam, że często zdarza się tak, że mamy plan, mamy fundusze ale... jest ich za mało!
Starczy na część naszego "planu", a co z resztą, jeśli rozwój będzie szedł w górę, ale powoli?

Niektórzy jednak mogą mieć problem z ogarnięciem tej całej papierologi, dzięki Bogu są ludzie, którzy specjalizują się w tym, aby pomóc nam takie dofinansowanie uzyskać. 

Specjaliści z Krajowego Centrum Funduszy Europejskich pomagają klientom w całej Polsce. Pomogą nie tylko w doborze odpowiedniego projektu. opracowaniu dokumentów ale wesprą nas przy zawieraniu umowy o dofinansowanie europejskie. Czemu nie skorzystać?

avatar
AUTOR: Magda Bereza
Młoda mama, dla której nie ma już nic ważniejszego od szczęścia swojego dziecka. Szczera do bólu, lubiąca wcisnąć swoje trzy grosze. Nie owija w bawełnę, często zmienia zainteresowania. Lubiąca poznawać nowych ludzi i ich spojrzenie na świat. Obrończyni zwierząt, blogerka, uparta i często kontrowersyjna.

0 Comments

-->