Koraliki.


W wolnej chwili, kiedy moje dzieci śpią, bądź jedno jest przyssane, a drugie właśnie robi wielki ... bałagan w pokoju, pochłania mnie wujek google i szukam nie wiadomo czego, nie wiadomo gdzie. ; )

I tak natrafiłam na ciekawą formę koralików. Koraliki beads, które oferuje nam modernsilver są głównym elementem ich kolekcji.

Cena za koraliki dopasowana jest tak, aby zadowolić wszystkich ich klientów. To właśnie dzięki tym niepowtarzalnym i nowoczesnym elementom biżuterii, trafia ona do serc właścicielek. : )

Niezależnie od tego czy wybierzesz koraliki srebrne czy złote, możesz liczyć na najwyższą jakość oraz trwałość produktu. Dzięki szerokiej gamie dostępnych elementów z łatwością zadbasz o swój unikalny styl, a każdy outfit zyska na połączeniu z tym niesamowitym dodatkiem.

Pokaże wam 5 koralików, które preferuje:
Jak wam się podobają? :)

avatar
AUTOR: Magda Bereza
Młoda mama, dla której nie ma już nic ważniejszego od szczęścia swojego dziecka. Szczera do bólu, lubiąca wcisnąć swoje trzy grosze. Nie owija w bawełnę, często zmienia zainteresowania. Lubiąca poznawać nowych ludzi i ich spojrzenie na świat. Obrończyni zwierząt, blogerka, uparta i często kontrowersyjna.

0 Comments

-->