Jak szybko popełnić samobójstwo? Sposób na szybką śmierć.

by - 16:00:00


Mogłabym dać sobie rękę uciąć, że nie ma człowieka, który chociaż raz przy natłoku problemów nie miał myśli o śmierci. O tym, że życie jest bezsensu, że nie ma już siły i może lepiej sobie "ulżyć" odchodząc na ten drugi świat... Później pewnie nadszedł moment pytania jak? czy boli? czy się uda?

Najpierw powiem Ci, że niezły z Ciebie egoista, bo nie myślisz o tym, jak to przetrwać, a jak się poddać. Być może teraz siedzisz przy stole z paczką tabletek i butelką mocnego alkoholu, albo przechadzasz się po torach kolejowych oglądając się za siebie czy coś przypadkiem wreszcie nie jedzie?

A co z Twoją żoną, mężem? Mamą? Twoim tatą? Babcią? Dziadkiem? Siostrą bądź bratem? Koleżanką, kolegom, przyjacielem. a może chociażby ukochanym psem? To jest sekunda, a oni stracą Cię na całe życie.

Zanim się poddasz.. spróbuj zawalczyć. Życie jest jedno, konsekwencje są ogromne.
Po każdej nocy, nastaje dzień. Po każdej burzy wychodzi słońce. Zanim więc wszystko i wszystkich przekreślisz - zadzwoń. Jeśli Tobie nie zależy - zadzwoń. Innym zależy, chcą Ci pomoc.

116 123 – Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym
22 425 98 48 – Telefoniczna pierwsza pomoc psychologiczna
116 111 – Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
801 120 002 – Ogólnopolski telefon dla ofiar przemocy w rodzinie „Niebieska Linia”
800 112 800 – „Telefon Nadziei” dla kobiet w ciąży i matek w trudnej sytuacji życiowej


JAK SKUTECZNIE POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO TO WYJĄTKOWA AKCJA

Jeśli osoba myśląca o odebraniu sobie życia na pierwszych 10 stronach wyników wyszukiwań znajdzie linki z numerami telefonów do pogotowia psychologicznego, pod którymi może uzyskać pomoc, to jest bardzo duża szansa, że z niej skorzysta. Jeśli te 100 pierwszych wyników będzie odsyłać do wpisów o tym, że życie ma sens i że z każdego bagna da się wyjść, to istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że ten człowiek naprawdę w to uwierzy.  Im więcej osób nie znajdzie w Googlach przepisu na śmierć, tym lepsza będzie otaczająca nas rzeczywistość!


Udostępniając post, możesz naprawdę pomóc. Pomóż przeżyć.

You May Also Like

14 komentarze