Fotoksiążka od Sall Digital.

by - 16:35:00


Na pewno przed i w czasie świąt podczas zasypywania w telewizji i internecie reklamami z pomysłami na prezent widzieliście fotoksiążki.
 Fotoksiążka to nic innego jak książka prezentująca nasze zdjęcia w ciekawej aranżacji wydrukowana na dobrej klasy papierze i zwykle oprawiona w twardą ładną okładkę. Przypomina trochę albumy fotograficzne prezentujące fotografie artystów fotografików spotykane w księgarniach.

Mając szansę stworzyć swoją książkę w Sall Digital nie spodziewałam się, że efekt będzie tak fenomenalny. Jedyne czym jestem najbardziej rozczarowana to moja postawa, byłam tak zafascynowana, tak szybko chciałam zaprojektować swoją fotoksiążkę, ze nie przyłożyłam się tak dobrze jak bym chciała. Sama fotoksiążka wyszła rewelacyjnie, ale wiem, że gdybym poświęciła na to 2 godziny, byłaby bardziej dopracowana i prezentowała się jeszcze lepiej.

Ceny fotoksiążki bardzo się wahają, zależą one bowiem od tego, jaki materiał wybierzemy (matowy/błyszczący?), grubość okładki i co najważniejsze - ilość stron. Za ilość zdjęć nie płacimy, na jednej kartce możemy umieścić ich tyle ile nam się tylko zmieści, a możemy wstawić jedno powiększone. W przypadku Sall Digital, pobieramy od nich specjalny program do projektowania fotoksiążki, który na końcu ma opcję wysłania zamówienia. Do każdej strony możemy dodać tekst, są różne czcionki, są również gotowe "szkielety" stron i układów zdjęć, z których możemy skorzystać jeśli nie umiemy, bądź nie chcemy projektować jej koniecznie od podstaw.

Naprawdę gorąco wam polecam stworzenie takiej fotoksiążki, czy dla siebie, czy dla kogoś bliskiego w prezencie - zadowolenie i łzy wzruszenia gwarantowane :) Jako, że moja stworzona książka, jest wypełniona prywatnymi zdjęciami, nie tylko naszymi ale i rodziny, znajomych, nie pozwolę sobie na pokazanie wam całej, ale zerknijcie na kilka stron i koniecznie napiszcie, co myślicie o takiej opcji ! :)

You May Also Like

10 komentarze