Idealny prezent dla grudniowego maluszka.

by - 13:31:00

Źródło grafiki: Google.pl

Grudzień jest dla mnie wyjątkowym miesiącem. Nie tylko z okazji Świąt Bożego Narodzenia, które wypełniają nam dni cudowną magią i atmosferą ale dlatego, że właśnie w tym miesiącu urodził się mój syn. Wiem, że co roku w grudniu, rodzi się nie jedno maleństwo, a pomysłów na prezent (często również połączony już z prezentem choinkowym) często brak. :) Chciałabym wam pokazać kilka propozycji :) Każda mama wie, że pieluszek i mokrych chusteczek nigdy nie jest za dużo, a znikają one jak świąteczne potrawy ze stołu :)


Pieluszki Dada daja nam świetne i szybkie rozwiązanie :) W okresie świątecznym wypuścili promocyjne pieluszki w prześlicznych kartonowych świątecznych pudełkach. Mają również rączki u góry do przytrzymania, po wyjęciu pieluszek możemy wykorzystać pudełko na zabawki dla maluchów :)


Dada organizowało również świetny konkurs od 1 grudnia, a mianowicie mogliśmy otwierać po kolei okienka kalendarza adwentowego. Po odpowiedzi na pytanie, najlepsza odpowiedź wygrywa niespodzianki :) Został ostatni dzień, więc próbujcie swoich sił :)

Źródlo grafiki: lubietworzyc.blogspot,com

Wracając do prezentu, wykorzystajmy pieluszki do wykonania tortu, choinki, bądź innego fantastycznego kształtu :) Pieluszki mamie i maluszkowi przydadzą się na pewno, a ciekawy i oryginalny pomysł wyglądu prezentu zachwyci wszystkich wokół :)

You May Also Like

2 komentarze