Walcz o swoje ! - Dochodzenie odszkodowań.

by - 21:58:00


Przyznam się, odkąd urodziłam syna, boje się podwójnie. Ba ! Nawet potrójnie. Czasem czytając przeróżne nagłówki w gazetach, na portalach internetowych... jestem przerażona! Czasem przy wolnej chwili myślę, że powinniśmy dziękować Temu na górze, że jesteśmy zdrowi, że nasi bliscy się dobrze czują, za to że nic złego wczoraj czy dziś się nam nie przytrafiło. Najgorsze tytuły to te, które mówią o śmierci dzieci, niczemu nie winne istoty tracą wszystko, często przez nieodpowiedzialność dorosłych.
Ostatnio bardzo głośno było własnie o wypadku, w którym zginęło troje dzieci. Nie mogę sobie wyobrazić bólu, który będzie towarzyszył rodzicom jeśli dadzą radę zawalczyć o swoje życie.

Zastanawiam się również, co czuje osoba, która spowodowała wypadek. Kiedy przez nią rannych jest kilka osób, kiedy broń Boże ktoś nie przeżyje. Czy obarcza siebie winną do samego końca?

Naprawdę, z całego serca, wszystkim czytelnikom życzę zdrowia, rozwagi i odpowiedzialności na drogach. Obyście nigdy nie byli poszkodowani, a tym bardziej winni.

Mimo, iż teraz mam nadzieję, ze nie potrzebna wam taka wiedza, warto jednak abyście mieli jakieś pojęcie na temat odszkodowania, kto nam może pomóc i w jaki sposób?

Trafiłam na bardzo rzetelną i konkretną kancelarię oferującą różne usługi, jak również tą o której teraz chcę wam opowiedzieć, a mianowicie dochodzenia odszkodowania. Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX od 8 lat zajmuje się profesjonalną obsługą wszystkich rodzajów szkód.

Dlaczego chciałabym przedstawić wam akurat ich usługi? Ponieważ swoją pomoc kierują do wszystkich osób poszkodowanych w wypadkach m. in. kierowców, pasażerów, motocyklistów, rowerzystów. Pomagamy wszystkim, którzy nie przyczynili się do powstania wypadku.

Ponadto wchodząc na ich stronę pojawia się nam komunikat, z możliwością podania numeru oraz pytaniem czy chcemy aby oddzwonili do nas w ciągu kilku sekund! Pomijajac opcje telefoniczną mamy możliwość również bezpłatnej osobistej konsultacji w takich miastach jak m.in.Warszawa, Poznań, Rzeszów, Kraków, Poznań, Opole!

Nie możemy zwlekać z walką o nasze odszkodowanie, ponieważ czas działa na naszą niekorzyść. Jeśli jesteś w takiej sytuacji zapoznaj się proszę. Nie lekceważ. Wejdź - Dochodzenie Odszkodowań.

Źródło: www.codex.org.pl

You May Also Like

6 komentarze