Streetcom.pl - Odpowiedzi do Testu Wiedzy 2

by - 21:30:00


Zapewne wielu z was jest już zarejestrowanych na tej stronie. Streetcom umożliwia testowanie produktów, które nie wiem jak Wy - ale ja uwielbiam :) I to nie tylko ze względu na to, że dostajemy je za darmo - a głównie dlatego, że jestem w stanie bez swojego wkładu poznać coś i wiedzieć czy mi to odpowiada, czy jest może lepsze od tego co posiadam teraz i czy warto abym korzystała z tego, a nie z poprzedniego produktu.

Obecnie rozpoczęła się kampania Playskool, więc zachecam was do rejestracji a nóż widelec się uda :)

W tym poście podam wam odpowiedzi do Testu Wiedzy nr. 2, dzięki któremu dostaniemy aż 500 punktów :) A więc...

Czym są dane wrażliwe? 3. Dane na temat stanu zdrowia i nałogów.

Jakie są kolejne etapy rekrutacji do kampanii Streetcom? 1. Wypełnienie ankiety rekrutacyjnej, potwierdzenie adresu do kampanii, otrzymanie wiadomości o zakwalifikowaniu się do kampanii, otrzymanie paczki ambasadorskiej z produktami do testowania.

Jakie są kolejne etapy udziału w kampanii rekomendacji? 2. Otrzymanie produktów do testowania, rozdanie próbek, raportowanie rozmów o produkcie, wypełnienie raportu końcowego.

Co powinien zawierać raport z rozmowy? 2.Przebieg rozmowy na temat testowanego produktu, opinię rozmówcy

Po jakim czasie od rejestracji bierze się udział w pierwszej kampanii? 3. Nie ma określonego czasu, po którym można brać udział w kampanii.

Czy ambasadorzy mogą sprzedawać produkty, które otrzymali do testowania? 2. Nie.

Ile trwa zazwyczaj kampania rekomendacji? 3. Trudno powiedzieć.

Czy są prowadzone kampanie przeznaczone dla dzieci? 3. Są prowadzone kampanie z produktami dla dzieci. Zapraszamy do nich rodziców, którzy posiadają dzieci w odpowiednim wieku i mogą być zainteresowane określonym produktem.

Czy Streetcom prowadzi tylko kampanie namacalnych produktów? 2. Nie, marketing rekomendacji nie ma ograniczeń/

You May Also Like

4 komentarze