Mata edukacyjna CANPOL BABIES Królestwo zwierząt.

by - 13:28:00


Na wstępie muszę powiedzieć, że ogromnie się ciesze, że Mamy z Blogosfery CanpolBabies dały nam szansę drugi raz przetestować matę. Pierwszą była "Wesoła farma", którą również byłam zachwycona. Była dużo mniejsza od tej, co było wtedy dla nas idealne - bo malutki niedawno się urodził :) Powiem wam, że wróciłam do tamtego posta i nie mogę się nadziwić, jak w tak krótkim czasie zmienił się mój synek, jak urósł, ile już potrafi :)

Mata "Królestwo zwierząt" jest jeszcze fajniejsza, bo jest aż 3 w 1 !
Najnowsza mata Canpol babies ma extra duży rozmiar i jest wielofunkcyjna. Można dowolnie modyfikować jej wielkość – składać
i rozkładać oraz zmieniać jej kształt – formować w mini namiot pełen kolorowych zabawek dla ciekawskiego malucha. Aby to zrobić, wystarczy brzegi rozłożonej maty zaczepić na pałąkach. Jest też cieplutka i wygodna – wykonana z miękkiej kolorowej tkaniny o różnorodnej strukturze
z ociepliną w środku. Posiada wiele elementów interaktywnych.


Na macie:
- dwie piszczałki
- elementy szeleszczące
- wibrujący pluszowy listek
- grzechotka kółko z kolorowymi koralikami
- lusterko

Na pałąkach:
- dwie pluszowe zabawki: gwiazdka i biedronka
- plastikowe grzechotki: 3 kwiatuszki na kółku i gwiazdka
 a zabawki po odpięciu mogą służyć jako grzechotki.

Dzięki licznym funkcjom dodatkowym, mata zapewni wspaniałą zabawę
i rozwój koordynacji wzrokowo-słuchowo-ruchowej dziecka. Mata „rośnie razem z dzieckiem” – po rozłożeniu ponad dwukrotnie zwiększa swój rozmiar zapewniając wspaniałą zabawę maluchom, które poruszają się już samodzielnie.

Powiem wam, że byłam zaskoczona wielofunkcyjnością maty i tym, jaki szczęśliwy bawiąc się na niej jest Sebastian, jest tyle gadżetów, które non stop odkrywa i się śmieje - to miód na moje serce ;) Już chyba robił na niej wszystko, od zabawy, jedzenia po spanie. Uwielbiamy ją !

You May Also Like

6 komentarze