LULA Chusteczki odświeżające z efektem chłodzenia!


Przyznam bez bicia, byłam zaskoczona, że taki produkt w ogóle istnieje. Chusteczki, które schłodzą? Ok, sprawdźmy je !
I jeszcze pewniej mogę stwierdzić, że nie żałuję, bo teraz wiem, że tych chusteczek w naszym domu zabraknąć nie może w ciepłym sezonie :)

Opakowanie zawiera 40 sztuk. Wielkim plusem jest to, że opakowanie ma plastikowe zamknięcie, które daje nam pewność, że chusteczki nam nie wyschną. Ekstrakt z mięty daje rewelacyjny efekt chłodzenia i orzeźwienia. Jest bardzo intensywny i uratował moje samopoczucie w strasznie upalnym dniu. Nie zawierają parabenów, dobrze oczyszczają skórę i nie powodują u nas żadnych podrażnień :) Doskonale sprawdzają się w plenerze - na pikniku, na łące i w podróży. Dzieciaki też zachwycone, zapach oczyścił im noski dając ochłodzenie. Polecam najszczerzej jak mogę, są świetne! Nie wiem jak to jest, ale Sebastian stwierdził, że najlepiej będzie pozował z opakowaniem w buzi, no wiec.. zapraszam was do obejrzenia zdjęć ;)

Cena: 3.25 zł. (TUTAJ)
Facebook: Lula Familyavatar
AUTOR: Magda Bereza
Młoda mama, dla której nie ma już nic ważniejszego od szczęścia swojego dziecka. Szczera do bólu, lubiąca wcisnąć swoje trzy grosze. Nie owija w bawełnę, często zmienia zainteresowania. Lubiąca poznawać nowych ludzi i ich spojrzenie na świat. Obrończyni zwierząt, blogerka, uparta i często kontrowersyjna.

3 Comments
avatar

słyszałam o nich ale jeszcze nie miałam okazji przetestować. gdy tylko powróci wysoka temperatura to na pewno spróbujemy.
też mamy ten kremik do opalania, tylko ja zdecydowałam się na 50.
zdjęcia jak zwykle świetne :)

Replay
avatar

Ja nigdy nie słyszałam o tej firmie.. Czy można kupić gdzieś te produkty w sklepie stacjonarnym, jak tak to jakim? Chusteczki bardzo zachęcające:) Tylko oby jeszcze lato wróciło..

Replay
avatar

Narazie się rozwijają i są dostępni w największych sieciówkach, niestety u mnie np. w auchan który jest mega wielki znalazlam tylko chusteczki do rąk luli więc ciężko :( ciężko ale warto, więc ja poki co wyposaze sie w sklepie internetowym, i zamieniam swoje dotychczasowe produktyy na lula :)

Replay

-->