23 Edycja Blogosfery CanpolBabies.


Dostaliśmy się do 22 edycji blogosfery i czekamy na swój zestaw "Kolorowe zwierzęta" do testowania. ♥ A teraz zapraszam was do udziału w kolejnej 23 edycji Blogosfery, w której tym razem do wygrania jest Owieczkowy słodziutki zestaw w którego skład wchodzi:

Butelka 125ml oraz 250ml - Butelka tradycyjna (wąska) o profilowanym kształcie umożliwiającym jej wygodne trzymanie podczas karmienia. Lekka i poręczna, wykonana z bezpiecznego tworzywa - polipropylenu. Wyposażona w: silikonowy smoczek antykolkowy okrągły o wolnym przepływie, dysk uszczelniający przekształcający butelkę w pojemnik do przechowywania/zamrażania pokarmu, szczelny kapsel zapobiegający rozlaniu zawartości podczas transportu. Butelka nie zawiera bisfenolu A (0% BPA). Rekomendowana dla dzieci 0m+

Smoczek silikonowy anatomiczny - Wysokiej jakości, silikonowy smoczek do uspokajania wyposażony został w gumkę o kształcie anatomicznym oraz w przezroczystą tarczkę o kształcie tradycyjnym.

Maskotka pozytywka "Owieczka" - Zabawka jest mięciutka i niezwykle miła w dotyku, dzięki czemu zachęci malca do zabawy, co stymuluje rozwój koordynacji wzrokowo-słuchowej i motorycznej dziecka. Delikatne dźwięki pozytywki uspokoją malucha
i ułatwią mu zasypianie. Ogonek wyposażony jest w gryzak - jest on jednocześnie sznurkiem pozytywki.

Zapraszam do zgłoszeń tutaj : http://canpolbabies.com/pl/blogosfera

avatar
AUTOR: Magda Bereza
Młoda mama, dla której nie ma już nic ważniejszego od szczęścia swojego dziecka. Szczera do bólu, lubiąca wcisnąć swoje trzy grosze. Nie owija w bawełnę, często zmienia zainteresowania. Lubiąca poznawać nowych ludzi i ich spojrzenie na świat. Obrończyni zwierząt, blogerka, uparta i często kontrowersyjna.

1 Comments

-->