Butelka dla niemowląt MAM Trainer. 4+

by - 12:31:00Czaas przedstawić wam całą listę produktów, które znalazły się w kartonowym pudle od MAM.
Niestety było ich tylko pięć a zauważyłam, że na bieżąco dodawane są nowe produkty. Pokładam wielkie nadzieję, że MamBaby zechce kontynuować ze mną współpracę jednocześnie dając nam szansę przetestować inne rzeczy :)  A więc zapraszam do lektury...

Wybrałam:
  • Smoczek MAM Love & Affection - Kolekcja stworzona z miłości. 6+ - Napisałam o nim TUTAJ ← :)
  • Butelkę dla niemowląt MAM Trainer. - O której będzie dzisiaj ;)
  • Szczoteczkę do zębów MAM Training Brush
  • Starter Cup 4+
Butelka MAM Trainer stworzona jest dla niemowląt powyżej 4 miesiąca życia i ma pojemność 220 ml. Na stronie MAMBaby mamy informację, że butelka jest z motywem dżungli, z czym się ze śmiechem na ustach nie zgodzę, bo widzę tu żabę z koroną, królika w okularach i super gwiezdnego kota z muchomorkiem :D Powiedziałabym prędzej, że motyw jest magiczny, bajkowy ;) Chyba, że jest jakaś bajka z tymi postaciami, mieszkają w dżungli i się mylę - to dajcie mi znać w komentarzach ;)Ogromne zdziwienie a jednocześnie zadowolenie wywołał u mnie fakt, że owa butelka ma ustnik i smoczek do wymiany, co dla mnie jest naprawdę przeogromnym plusem, ponieważ mój syn jest tak rozpieszczony i wymagający, że napije się z ustnika, a zaraz wyrzuci butelkę z płaczem, wymienię na smoczek i chętnie pije - i na odwrót. Czasem ciężko za nim nadążyć ;)

Uchwyt z butelki można też łatwo wyjąć, więc to duże ułatwienie. Dużo lepsze rozwiązanie niż te butelki i kubki które mają nakładane uchwyty. Mamy taką jedną i Sebek sobie bez problemu ją ściąga a potem na pretensje, że nie ma za co trzymać. :P Uchwyty są na tyle małe i dobrze zaprojektowane, że są idealne dla dziecięcych rączek.
Butelka u dołu ma hm.. nie wiem jak to nazwać, ale wklęsłe dziureczki, przyznam szczerze - nie będę wymyślała jakiegoś twórczego zastosowania ich. Ale zauważyłam, że małego to interesuje, więc szybko zaakceptował butelkę i przy okazji "wymacywał" co to tam za cuda :)
Cena takiej butelki nie jest jednak z najniższej półki, wynosi 34.99, ale uważam, że jeśli Twoje dziecko nie może się zdecydować co do butelki/niekapka warto zainwestować, a na pewno się sprawdzi ;) I ostatnia rzecz. która jest naprawdę bardzo bardzo istotna, to to, że NIC NIE PRZECIEKA :) Mimo kilku kupionych wcześniej tak zwanych kubków nie kapków, jednak coś tam leciało. Tutaj można przekręcać, trząść i nic ! :)

Butelkę możecie zakupić tutaj :) - MAM BABY butelka dla niemowląt MAM Trainer 220 ml 4+miesięcy

Zapraszam was do obejrzenia naszych zdjęć i zostawienie komentarza ;)
You May Also Like

10 komentarze