POLECAM: Sówka i spółka - Hand made by DOWIS : )

by - 20:03:00


A więc kontynuuję moją fascynację sówkami ♥ Dając wam przedsmak posta na blogu byłyście blisko, ta treść będzie w sumie o.. przytulankach, maskotkach? ale sówkach ! : )

Podjęłam póki co jednorazową współpracę z Sówka i spółka - Hand made by DOWIS, i ja jestem baardzo zadowolona.. Nie musiałam czekać na przesyłkę, pani wykonująca sówki jest z Warszawy, a do tego ma własną pizzerię ( Pizzeria Prawy Brzeg - zapraszam ;) ), która mieści się w zasadzie koło mnie, więc razem z niuniem podjechałam i odebrałam sówkę.
Ku mojemu zaskoczeniu, dostałam ją w torebce z własnym logo (zdjęcie poniżej) . Jak możemy zauważyć na fanpage, Sówka i spółka próbuje swoich sił nie tylko w maskotach, są także ochraniacze na łóżeczko, kocyki, podusie.. - wszystko na specjalne zamówienie.. ;) Co autorka ma do powiedzenia na temat swojej działalności?
Cytuję:  "Sówki i nie tylko szyję od listopada 2015 (bo od tego czasu mam maszynę Łucznika), inspiracją było mój synek to dla niego zaczęłam szyć. Na razie nie myślę co będzie w przyszłości, chciałbym rozwinąć sówka i spółka - plany takie, które chce spełnić to stworzyć swoją stronę www. Oprócz sówki i spółka, mam własną pizzerie, którą prowadzę z mężem. A poza tym, pracuje w agencji reklamowej " Poniżej możecie zobaczyć sowę którą ja dostałam, chociaż wzorów jest dużo, dużo więcej. Mój Sebastian od razu zaczął łapać ją za uszy i za metki więc chyba i jemu przypadła do gustu.. :)  Ja jestem wręcz.. ZAKOCHANA :) Każdemu kto uwielbia sówki gorąco polecam zakupy u Sówka i spółka - Hand made by DOWIS  ♥ ! (Klikajcie lubię to! na fanpage zasługują chyba na więcej niż 109 lajków? :) )You May Also Like

5 komentarze