Jak zostać obserwatorem bloga?


Kliknij w banner \Czytaj dalej/ i zapoznaj się z trzema prostymi krokami, które umożliwią Ci obserwowanie mojego bloga :)
________________________________________________________________________
 Z racji tego, że niekiedy przy konkursach pytacie, co to znaczy być obserwatorem i jak to zrobić postanowiłam zrobić instrukcje. To tylko 3 kliknięcia, więc jest krótka i banalna, ale za to tym, którzy nie mają pojęcia o bloggerze ułatwi sprawę :) 

1. Szukamy na stronie gadżetu z Obserwatorami. Każda z tych ikonek, to profil osoby, która obserwuje danego bloga. Aby być czytelnikiem, trzeba być zalogowanym, więc klikamy na banner "Dołącz się do tej witryny" i jeśli nie jesteśmy zalogowani - logujemy się bądź zakładamy swój profil w google.

2. Ważne jest, aby zaznaczyć 'Obserwuj publicznie'. Jeśli zaznaczymy drugą opcję, autor bloga nie będzie widział naszej obserwacji.

3. Następnie, po zalogowaniu klikamy 'Obserwuj tego bloga' . Po kliknięciu witryna się odświeży, a Ty zostaniesz dodany jako członek strony. : )avatar
AUTOR: Magda Bereza
Młoda mama, dla której nie ma już nic ważniejszego od szczęścia swojego dziecka. Szczera do bólu, lubiąca wcisnąć swoje trzy grosze. Nie owija w bawełnę, często zmienia zainteresowania. Lubiąca poznawać nowych ludzi i ich spojrzenie na świat. Obrończyni zwierząt, blogerka, uparta i często kontrowersyjna.

2 Comments
avatar

Ja już od dłuższego czasu obserwuję Twojego bloga :) Zapraszam do mnie! :)

Replay
avatar

Również obserwuję i co chwilę zaglądam :D :)

Replay

-->