Wesołych świąt!

by - 10:53:00


Nie wiem czy teraz będę miała czas coś napisać, a nie chciałabym zostawiać was tak bezczelnie bez życzeń, bo bardzo się cieszę, że zaczęłam znów blogować i dziękuję tym, którzy odwiedzają mojego bloga i czytają co tutaj wystrugam.. 


Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wam nadziei, własnego skrawka nieba,
zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego, co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wesołych świąt!


Niestety nie mam żadnego świątecznego ubranka, a Sebuś jeszcze za mały aby choćby stanąć przy choince, to przy ubieraniu jej, zrobiłam mu zdjęcia z bombkami, no cóż, młody był tak zainteresowany, że usnął.. : ) Wczoraj wzięłam się za pakowanie prezentów dla dzieciaków z rodziny, póki co, nie napiszę co tam komu podarowaliśmy, ale po świętach może coś na ten temat napiszę : )


PS. Dla mam! W biedronce Dada ma znów super promocję i nowe opakowanie na chusteczki  : ) To nowe bardziej przypadło nam do gustu, niż te zielone : ) Zachęcam do zakupu !

You May Also Like

9 komentarze