Proszę przygotowywać się do porodu ! :D

Cześć wszystkim :) Dziś można powiedzieć, że taki pół finisz mojej ciąży.. ;) A mianowicie wróciłam właśnie z ostatniej wizyty u lekarza. Chyba nie do końca sama w to wierzę ;) Poskarżyłam się mojej przewspaniałej prowadzącej (Która mama jest z Warszawy, polecam p. lekarz Dianę Massalską!) na ból w podbrzuszu, po badaniu okazało się, że jest to skutek tego, że głowka maluszka jest faktycznie bardzo nisko i wtedy usłyszałam 'Proszę przygotowywać się do porodu!' i przeszły mnie ciarki, te 9 miesięcy zlecialo w takim tempie, że zanim się nie obejrzałam.. zanim się nie obejrzę a niunio będzie zaraz z nami ;) Mamy ćwiczyć, współżyć (haha! :D ) i rodzić : )
 Kiedy do terminu (2.12) maluch jednak nie postanowi wyjść mamy skierowanie na KTG, a po 7 dniach od TP mamy zgłosić się do szpitala, choć pani ginekolog szczerze wątpi, żeby maluch nie chciał wyjść tak długo :)
Mam nadzieję tylko, że poród nie będzie ciężki, niuniuś jest mały (z usg. 2 tg temu ok. 2.400) więc na pewno będzie mi o wiele lżej niż mamuśkom, które dzisiaj na korytarzu mówiły, że ich maluchy dobijają do 4 kg.. :O

No tak.. a więc to już.. wiec postanowiłam strzelić sobie fotkę, a co, może będę jeszcze miałą taki brzuszek 2 tygodnie, a może 2 godziny, kto wie?  Już się przyzwyczailam.. Tak dziwnie będzie bez niego, ale.. za to ze skarbem na rękach ♥

avatar
AUTOR: Magda Bereza
Młoda mama, dla której nie ma już nic ważniejszego od szczęścia swojego dziecka. Szczera do bólu, lubiąca wcisnąć swoje trzy grosze. Nie owija w bawełnę, często zmienia zainteresowania. Lubiąca poznawać nowych ludzi i ich spojrzenie na świat. Obrończyni zwierząt, blogerka, uparta i często kontrowersyjna.

7 Comments
avatar

Haha, ten brzuch to zaraz po porodzie nie znika :) Jeszcze kilka dni będzie taki ciążowy. Może nie takie pełne 9 miesięcy ale 7-8 .
Mnie się za to wydawało, że te 9 mmiesięcy to dłużyło się całe lata. Pod kniec ciąży nie mogłam sobie nawet specjalnie przypomnieć jak było wcześniej :)

Replay
avatar

Moja koleżanka urodziła 13.11.15 o 5 tyg za wcześnie ale chłopak 10pkt zdrowy i śliczny 2400 i 51 cm.Także kochana trzymamy kciuki,napewno wszystko będzie dobrze.Nawet bardzo

Replay
avatar

Moja koleżanka urodziła 13.11.15 o 5 tyg za wcześnie ale chłopak 10pkt zdrowy i śliczny 2400 i 51 cm.Także kochana trzymamy kciuki,napewno wszystko będzie dobrze.Nawet bardzo

Replay
avatar

trzymam kciuki za zdrowego i pięknego dzidziusia!
Trzymaj się!
www.raczej-ruda.blogspot.com

Replay
avatar

No to już finisz! Będzie dobrze ;)

Replay
avatar

Moja mała ważyła 3.500 a poród nie był specjalnie ciężki. Teraz to poród może Cię złapać w każdej chwili. :) Życzę szybkiego i szczęśliwego rozwiązania :)

Replay

-->